O nas

Grupa AMP jest firmą działającą w branży od ponad 25 lat. Rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku i od początku jej istnienia naszym głównym celem jest satysfakcja i zadowolenie naszych partnerów i klientów. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych.

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług. W swojej ofercie posiadamy atrakcyjny wybór mebli warsztatowych, maszyn przemysłowych, części samochodowych, narzędzi serwisowych oraz osprzętu elektrycznego i hydraulicznego. Dzięki temu możemy kompleksowo obsłużyć zarówno firmę jak i majsterkowicza.

NASZA OFERTA

Od 2015 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę, włoskiej marki TECNOLAM – producenta mebli funkcjonalnych, warsztatowych, zabudów samochodowych i linii serwisowych Posiadamy również inne znane i cenione marki narzędzi serwisowych. Oferujemy również specjalistyczne maszyny przemysłowe takie jak frezarki, wtryskarki, tokarki, piły oraz części do maszyn, które sprowadzamy z całej Europy. Duży obszar naszej działalności zajmuje fotowoltaika oraz oświetlenie LED. Oferujemy klientom instalacje solarne, systemy mocowań a także komponenty takie jak inwertery. Posiadamy szeroką ofertę oświetlenia LED - żarówki, lampy, oprawy, reflektory kinkiety itp.

Do swojej działalności podchodzimy bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie. Profesjonalny personel gwarantuje zgodność przesyłek z zamówieniem zrobionym w naszym sklepie internetowym, a także służy pomocą i radą przy wyborze odpowiedniego sprzętu bądź produktu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesny sklep internetowy, który jest jednocześnie prosty w obsłudze. Dokonywanie zamówień, przeglądanie oferty i porównywanie produktów nigdy nie było bardziej intuicyjne. Cała oferta firmy GRUPA AMP w jednym miejscu, dostępna całą dobę, na każdym urządzeniu, komputerze, tablecie, smartfonie.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego..