Wymiana/zwroty

Kupujący ma prawo zwrócić lub wymienić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn. Wymiana towaru zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę sklep dokona zwrotu środków pieniężnych na konto bankowe, wskazane przez Klienta za zakupione części lub akcesoria, po wcześniejszym poinformowaniu o tym Klienta.

Zwrotu lub wymiany towaru (bez względu na przyczyny) można dokonać w przypadku gdy towar nie był używany oraz w oryginalnym opakowaniu. Zwracany towar powinien być odpowiednio zapakowany, tak aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. Za właściwe wysłanie towaru odpowiedzialny jest nadawca. Warunkiem uznania zwrotu jest oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, które stanowi wypełniony formularz zwrotu.

Koszty dostawy zwracanego towaru pokrywa zamawiający.

Reklamacje

W razie reklamacji prosimy zgłosić się bezpośrednio u nas w sklepie lub wysyłając zgłoszenie reklamacyjne pocztą. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dokumencie gwarancyjnym lub na stronie producenta.